Domeny to nasza mocna strona.

Masz pytania? Napisz do nas! bok@domeno.pl

Transfer domen

Transfer domeny to inaczej przeniesienie wszelkiej związanej z domenami obsługi od obecnego rejestratora (np. NASK) do domeno.pl. Sam transfer od dowolnego partnera NASK może zostać dokonany w każdym momencie wybranym przez użytkownika, natomiast przeniesienie domeny może zostać dokonane nie krócej niż 6 dni przed wygaśnięciem konkretnej domeny i 5 dni po jej odnowieniu bądź rejestracji.

Po dokonaniu transferu do domeno.pl, wszystkie czynności związane z obsługą przeniesionej domeny będą dokonywane za naszym pośrednictwem. UWAGA: Transfer domeny jest bezpłatny!

Dokonaj transferu

Domeno.pl to uznany w Polsce rejestrator. Zawsze robimy wszystko, by nasi Klienci byli zadowoleni z jakości naszych usług. W swojej ofercie mamy zarówno domeny polskie, jaka i adresy z rozszerzeniami zagranicznymi i globalnymi.

Dokonując transferu domeny do domeno.pl możesz być pewien nie tylko atrakcyjnych warunków współpracy, z niskimi cenami związanymi z przedłużaniem adresu na kolejne lata – mamy jedną z najciekawszych ofert cenowych na rynku! Przy tym nasi Klienci mogą liczyć na programy lojalnościowe, dzięki czemu niewątpliwie współpraca z nami będzie dawała wiele zadowolenia.

Co jest potrzebne do transferu?

Aby przenieść domenę do domeno.pl od innego rejestratora należy utworzyć konto Klienta w naszym serwisie oraz posiadać kody authinfo domeny. Owe kody należy uzyskać u poprzedniego rejestratora domeny. Pamiętaj: każdy rejestrator musi wydać kody przypisane domenie na życzenie jego właściciela.